Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Tip Top Gdańsk. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Karolina
25 cze 2026 o 18:54
Wszytko spoczko smacznie, zajebiście!!!!
Adrian
25 cze 2026 o 18:20
smaczne i punktualne jak japonski pociag. POLECAM
Karolina
19 cze 2026 o 20:26
Sztos,petarda,zajebiste! Pierwsze zamówienie i 10 na 10 i na bank nie ostatnie!!!!!Nasze kubki smakowe były dopieszczone na Maxa!!!Polecamy!!!!!
Rafał
17 cze 2026 o 16:22
Jak zawsze od lat trzyma jakość i smak! Polecam!
Joanna
15 cze 2026 o 17:47
Przesolone frytki, stare pieczarki na pizzy, która ogólnie nie była smaczna.
Patrycja
13 cze 2026 o 17:32
pyszne, jak zawsze.
Ola
12 cze 2026 o 21:21
Wszystko ok. Jak zawsze.
Jacek
8 cze 2026 o 20:59
pizza była bardzo dobra
Borzyszkowska
2 cze 2026 o 18:18
pychota !
Asia
1 cze 2026 o 1:41
Było bardzo smaczne Polecam . Kurier super